فروشگاه اینترنتی اُردمی

فروشگاه اینترنتی اُردمی
خدمات فروشگاه
ارسال به سراسر ایران
ضمانت کالا
ارسال سریع
اطلاعات تماس و موقعیت
خراسان رضوی مشهد نبش سناباد ۴۲، ساختمان شمارهٔ ۷۷، طبقهٔ منفی یک

شرح کالا و خدمات

اُردمی، یک مرجع تخصصی در حوزه زیبایی و تندرستی است که می‌کوشد آگاهی و شناخت شما را نسبت به کلیه نکات و ملاحظات مربوط به انتخاب، خرید و مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی افزایش دهد؛ تا بتوانید هر چه بیشتر تاثیر مطلوب آن‌ها را احساس کنید.

نحوه سفارش کالا یا خدمات

روش‌های خریـد:

۱- خریـد از سایت http://www.ordme.com
۲- خریـد از طریق دایـرکت
۳- خریـد تلفنی از طریق شماره ۰۲۱۹۱۳۰۰۳۱۲

شرایط ضمانت کالا

جلب رضایت مشتریان، همواره یکی از اصلی‌ترین اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی اُردمی بوده است. در این راستا، کلیه محصولات مورد سفارش مشتریان، پیش از ارسال، چندین بار از نظر اصالت، تاریخ مصرف (متناسب با دوره مصرف هر محصول)، سلامت فیزیکی و انطباق محصولات با اعلامیه فروش، مورد بررسی و کنترل قرار می‌گیرند. با این وجود، ممکن است بر اثر حوادث و یا عواملی که در اختیار و تحت کنترل اُردمی نیست، برخی از محصولات در لحظه تحویل با صدمات و یا ایراداتی همراه باشند. در چنین شرایطی، اُردمی امکان بازگشت و تعویض کالاها را به مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا، برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده است.

امکان بازگشت کالا برای حالات زیر پیش‌بینی شده است:

وجود نقص و اشکال در کالا
در صورت مخدوش بودن پلمب محصول، نداشتن تاریخ مصرف و آسیب‌دیده بودن جعبه اصلی محصول، مورد می‌بایست حداکثر ظرف 24 ساعت از زمان دریافت کالا، به واحد امور مشتریان اُردمی اطلاع داده شود تا پس از بررسی توسط کارشناسان اُردمی و در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، هماهنگی‌های لازم جهت ارسال پیک به منظور تحویل گرفتن کالا صورت گیرد. در این حالت، اُردمی مطابق درخواست شما، اقدام به تعویض کالا و یا ابطال سفارش و عودت وجه کالا می‌نماید. دقت داشته باشید برچسب زدن، نوشتن توضیحات، پاره یا مخدوش کردن جعبه اصلی کالا و استفاده از کالای ناقص، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

مغایرت کالای ارسال شده با کالای مورد سفارش
اُردمی همواره تلاش می‌کند تا اطلاعات و تصاویر موجود در وب‌سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. در این راستا، اگر محصول خریداری شده دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در وب‌سایت باشد، می‌توانید نسبت به ارجاع کالا اقدام نمایید. چنانچه مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده بر روی جعبه اصلی کالا، از باز کردن بسته‌بندی آن خودداری نمایید.

انصراف از خرید کالا
در صورتی که پیش از ارسال کالا، از خرید خود منصرف شده‌اید، می‌توانید با واحد امور مشتریان اُردمی تماس بگیرید تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش، اقدام نمایند؛ اما چنانچه کالا تحویل شده باشد، حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته) می‌توانید سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ بازگرداندن بسته در این حالت بر عهده‌ مشتری است.
در صورت خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه، اُردمی مسئولیتی در قبال عودت محصول نخواهد داشت. همچنین، اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. دقت داشته باشید اگر درخواست انصراف، پس از ارسال کالا صورت گرفته باشد، هزینه ارســال از مبـلـغ بازپرداخت، کســر خواهــد گردید.

آسیب‌های ناشی از حمل‌ونقل
در فروشگاه اینترنتی اُردمی، کلیه سفارشات با بسته‌بندی ایمن و استاندارد برای مشتریان ارسال می‌شوند. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، بر عهده شرکت حمل‌ونقل است و اُردمی تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به اُردمی بازگردانده شود. اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف اُردمی همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت و تعویض نیستند.

اطلاعات صفحه
سال ایجاد صفحه اینستاگرام
1398
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=4364

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: