تبلیغات در ۲ کیلو اینستا

۲ کیلو اینستا یک پلتفرم برای دسته بندی فروشگاه های اینستاگرامی است. در این پلتفرم در هر دسته بندی شمار بسیاری از فروشگاه های معتبر و با کیفیت قرار دارند که انتخاب تنها یک مورد در بین آن‌ها قطعا کار دشواری است! و اغلب مشتریان، فروشگاه هایی که بیش‌تر در دید هستند یا سریع‌تر به اطلاعات‌شان دسترسی پیدا می‌کنند را انتخاب می‌کنند. دقیقا همین‌جاست که بحث تبلیغات در پلتفرم ۲ کیلو اینستا مطرح می‌شود. چیزی که به ردیف اول آمدن و بیش‌تر دیده‌شدن فروشگاه شما کمک می‌کند.

اگر تمایل دارید تا فروشگاه تان در دریایی از فروشگاه های ثبت شده در ۲ کیلو اینستا گم نشود و همیشه در دید بماند، حتما به فکر طرح‌های تبلیغاتی متنوع ما باشید. واقعا حیف است کیفیت محصولات و خدمات‌تان بی‌نظیر باشد ولی مشتری از آن بی‌خبر باشد!

در ادامه طرح‌های تبلیغاتی ۲ کیلو اینستا را مشاهده می‌کنید:

نمایش فروشگاه در صفحه اصلی

۱۰ فروشگاه در ابتدای صفحهٔ اصلی سایت نمایش داده می‌شوند که به‌صورت تصادفی با هر بار بارگذاری سایت، جایگاه آن‌ها تغییر می‌کند. هزینهٔ نمایش فروشگاه در صفحه اصلی سایت به‌صورت ماهانه ۵۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه: بخش تبلیغات در صفحه اول سایت

برگشت به بالا

درج ویدیو

یک ویدیو در صفحه فروشگاه درج می‌شود. این ویدیو غالبا یک معرفی مختصر از شرکت، خدمات و محصولاتی است که فروشگاه مربوطه ارائه می‌دهد. هزینهٔ درج ویدیو ۲۰۰/۰۰۰ تومان به صورت سالانه می‌باشد. نهایت حجم مجاز ویدیو ۵۰ مگابایت می‌باشد و در سال تنها ۲ بار قادر به تعویض ویدیو هستید.

نمونه:

برگشت به بالا

بنر در صفحه هر فروشگاه

در صفحهٔ هر فروشگاه، ۴ عدد بنر به صورت متنی قرار می‌گیرد. که در نسخهٔ دسکتاپ در سمت چپ صفحه و در نسخهٔ موبایل در پایین اطلاعات فروشگاه قابل مشاهده هستند. هزینهٔ بنرها به صورت ماهانه به ترتیب قرار گیری از اول به آخر، ۵۰۰/۰۰۰، ۴۰۰/۰۰۰، ۳۰۰/۰۰۰ و ۲۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه: بنرهای درج‌شده در صفحه‌ٔ

برگشت به بالا

فروشگاه ویژه

فروشگاه هایی که ویژه می‌شوند یک کلمه‌ٔ ویژه روی عکس و صفحهٔ آن‌ها درج می‌شود و در دسته بندی ها و صفحات جستجو در ابتدای فهرست نشان داده می‌شوند. هزینهٔ ویژه کردن هر فروشگاه به صورت ماهیانه ۲۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه:

برگشت به بالا

ثبت دامنه و انتقال آن به صفحه فروشگاه

این مورد مناسب فروشگاه هایی است که سایتی ندارند و تمایل دارند تا مشتریان‌شان اطلاعات آن‌ها را یکجا و در اینترنت مشاهده کنند. در این طرح یک دامنهٔ ir (دامنه ایرانی) با نام فروشگاه تان (اگر قبلا توسط کسی ثبت نشده باشد) برای شما ثبت می‌شود که مشتری با کلیک کردن روی آن، به صفحه فروشگاه شما در سایت ۲ کیلو اینستا منتقل می‌شود. این آدرس را می‌توانید بر روی کارت ویزیت، بنر و سایز عناصر تبلیغاتی خود درج کنید و از دردسرِ داشتن سایت و هزینه‌های طراحی و نگهداری آن رها شوید. هزینهٔ این طرح به صورت سالیانه ۳۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

برگشت به بالا

سفارش تبلیغات

برای اطلاع از زمان‌بندی‌ها و رزرو جایگاه‌ها، از طریق صفحهٔ تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.