لباس نوزادی ۱۰۰۰ نی نی

لباس نوزادی ۱۰۰۰ نی نی
خدمات فروشگاه
ضمانت بازگشت وجه
ارسال به سراسر ایران
درج قیمت در پست
ارسال رایگان
ساخت ایران
اطلاعات تماس و موقعیت
تهران تهران

شرح کالا و خدمات

1000 نی نی یک فروشگاه اینترنتی است، که تمام فرآیندهای آن به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود. کسب و کار 1000 نی نی، به صورت تخصصی در زمینه فروش لباس های نوزادی، از بدو تولد تا 2 سالگی نوزاد فعالیت دارد. 1000 نی نی، کار خود را از اواخر سال 98 با 3 برند و تولید کننده ایرانی شروع کرده است. کسب و کار 1000 نی نی، به دنبال رسیدن به 2 هدف اصلی می باشد: تنوع بالای محصولات با کیفیت نوزادی و ارائه خدمات مربوط به بازگشت کالا در بستر 1000 روز.

1000 روز ضمانت بازگشت کالا، طرحی خدماتی در بستر فروشگاه آنلاین 1000 نی نی است تا بتواند تجربه ای متفاوت از خدمات مشتریان را در بستر کسب و کارهای نوین ایران ارائه دهد. در این طرح 1000 روزه که از ابتدای بارداری تا 2 سالگی فرزند دلبندتان را شامل می شود، شما می تواند هر لباسی را که از فروشگاه آنلاین 1000 نی نی خریداری کرده اید، بر اساس شرایط بازگشت کالا، مرجوع کنید. ما سعی داریم تا با استفاده از این طرح، خیال مادران را از نظر دغدغه خرید پوشاک و البسه نوزادشان راحت کنیم.

نحوه سفارش کالا یا خدمات

🌐 سفارش از طریق سایت، اپلیکیشن و واتساپ و دایرکت
http://www.1000nini.com
لینک سایت در بیو پیج موجود می باشد
برای خرید نام طرح یا برند را داخل سایت جستجو کنید
شماره واتساپ جهت ثبت سفارش ۰۹۱۰۵۶۵۵۲۹۴

شرایط ارسال رایگان
ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۴۰۰ هزار تومان
شرایط بازگشت وجه

شرایط و ضوابط ضمانت بازگشت کالا در ۱۰۰۰ نی نی

ضمانت بازگشت کالا، فقط ضمانت بازگشت کالای استفاده نشده است. همچنین پیش شرط تمامی شرایط و ضوابطی که در زیر ارائه می شود، این است که تنها لباس های تکه ای یا سرویس باز توسط تیم پردازش ۱۰۰۰ نی نی از نظر پارگی و یا کثیف بودن کنترل می شود. لطفا پیش از استفاده و یا باز کردن دکمه لباس ها، از سالم بودن کالا مطمئن شوید. چرا که با توجه به فروشنده بودن ماهیت ۱۰۰۰ نی نی، این فروشگاه هیچ تعهدی نسبت به مرجوعی کالا پس از استفاده، شستشو و یا خرابی بعد از باز کردن دکمه ها ندارد. بازه زمانی ضمانت بازگشت کالا در ۱۰۰۰ نی نی از ابتدای بارداری شما تا ۲ سالگی نوزاد (حدود ۱۰۰۰ روز) است. به این معنی که، هر لباسی را طی این بازه زمانی از ۱۰۰۰ نی نی خرید کنید، می توانید طبق ضوابط این آیین نامه مرجوع کنید.

۱- در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کند و هزینه شامل هزینه لباس طبق فاکتور خریداری شده و هزینه های ارسال (حداکثر تا ۲۵۰۰۰ تومان بر اساس فاکتور رسمی پست یا پیک) با مجموعه ۱۰۰۰ نی نی است.

– ارسال لباس اشتباه

– ارسال لباس با سایز اشتباه

– رنگ با تصویر کالا در سایت و اینستاگرام ۱۰۰۰ نی نی مغایرت زیادی داشته باشد (در این مورد 2 نکته وجود دارد که از دسترس 1000 نی نی خارج است و مشمول این بند مرجوعی کالا نمی شود. نکته اول اینکه، رنگ ها در مدیاها، گوشی ها و ابزارهای الکترونیکی مختلف متفاوت دیده می شوند. نکته دوم اینکه، رنگ پارچه مصرفی که تولیدی تامین می کند، ممکن است در هر بار تامین کالا، چند پرده رنگی تغییر داشته باشد که این مورد هم مربوط به تغییرات جزئی رنگ ها توسط تولید کننده است و متوجه فروشگاه نمی شود).

– در لباس های ست، تکه ها با سفارش ارسال شده مغایرت داشته باشد.

۲- در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کند و هزینه کالای خریداری شده توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی بازگردانده می شود. در این شرایط هزینه ارسال کالا به مجموعه ۱۰۰۰ نی نی توسط خود مشتری پرداخت می شود.

– لباس خریداری شده، اندازه نوزاد نمی باشد.

– لباس به نوزاد نمی آید و یا از نظر سلیقه ای برای مشتری جذاب نیست.

– مشتری اشتباه خرید کرده است.

– به هر دلیلی به جز موارد حالت ۱، می خواهد لباس را مرجوع کند.

۳- نحوه بازپرداخت پول پس از مرجوعی کالا (لازم به ذکر است که معیار 1000 نی نی برای مقدار مبلغ عودت کالا، فاکتور صادر شده در هنگام خرید توسط مشتری است و نه قیمت روز کالا. همچنین دقت نمایید، معیار بازپرداخت در فاکتورهایی که از تخفیف استفاده کرده اند، پس از کسر هزینه تخفیف به نسبت مبلغ کالای خریداری شده می باشد.):

– در حالت ۱، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی، مبلغ ظرف مدت حداکثر ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود.

– در حالت ۲، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی و بررسی لباس از نظر پارگی، لک، بو (عطر، نامطبوع و یا مواد شوینده) و …، مبلغ ظرف مدت حداکثر ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود. (در صورتی که مشکلی در لباس دیده شود، 1000 نی نی این حق را دارد که از مبلغ برگشتی، هزینه ای را کم کند و یا حتی لباس را دوباره به مشتری عودت دهد. در صورت عودت لباس، هزینه ارسال با خود مشتری است.)

۴- مجموعه ۱۰۰۰ نی نی، شرایط تعویض کالا ندارد. کالا بر اساس ضوابط و شرایط فوق مرجوع می شود و شما می توانید مجددا کالای مد نظر خود را از طریق سایت ثبت سفارش کنید.

5- فرآیند مرجوعی کالا به شرح زیر می باشد:

پیامی حاوی نامی که با آن ثبت سفارش کرده اید، کد خرید، کالا و یا کالاهای مد نظر جهت مرجوعی، شرح مشکل پیش آمده و تصاویری از کالا که مشکل را نشان بدهد به دایرکت اینستاگرام و یا واتساپ 1000 نی نی ارسال نمایید. ادمین پیج، پیام فوق را در اختیار تیم مرجوعی کالا قرار داده و بررسی اولیه انجام می شود. پس از تایید مشکل، آدرسی جهت مرجوعی کالا در اختیار شما قرارداده می شود. لطفا اگر لباس دارای بسته بندی خاصی بوده است آن را در همان بسته بندی قرار دهید. به طور کلی سعی شود، بسته بندی پستی به گونه ای باشد که آسیبی به لباس در حین انتقال وارد نشود و یا بسته بندی آنقدر ضعیف نباشد که حین انتقال توسط شرکت پست، دچار پارگی شود.

جهت مرجوعی کالاها، درصورتی که در شهر تهران هستید می توانید از طریق پست سفارشی یا پیشتاز بسته را ارسال کنید. به دلیل بالا بودن هزینه پیک، از ارسال کالا توسط این روش خودداری نمایید، مگر اینکه هزینه را خودتان تقبل نمایید. مشتریان سایر نقاط کشور نیز فقط از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز کالا را مرجوع کنند. از ارسال کالاها توسط پست ویژه، تیپاکس و سایر روش های موجود، به دلیل عدم شفافیت و هزینه بر بودن، خودداری نمایید و مشکلات حول این روش ها، متوجه 1000 نی نی نمی شود.

لطفا پس از ارسال کالاها جهت مرجوعی، کد مرسوله پستی را به دایرکت اینستاگرام و یا واتساپ 1000 نی نی، ارسال نمایید.

اطلاعات صفحه
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=4562

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: