هوگه دیزاین

هوگه دیزاین
خدمات فروشگاه
ارسال به سراسر ایران
ارسال رایگان
ساخت ایران
اطلاعات تماس و موقعیت
تهران تهران

شرح کالا و خدمات

برند هوگه در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید محصولات خلاقانه و منحصر به فرد توسط ناهید عیسی نژاد و صبا زمانیان تاسیس شد. این برند فعالیت خود را با کیف های دستی زنانه با طرحی جسورانه آغاز کرد و با تولید محصولات با کیفیت ایرانی توانست کسب و کار خود را گسترش دهد.

برند هوگه با رویکرد دوستدارانه طبیعت و حمایت از حیوانات محصولات خود را از چرم مصنوعی با کیفیت تولید میکند که تمامی مراحل تولید و طراحی آن در ایران و با هدف کارآفرینی، برند سازی، گسترش تفکر ایده پردازی ، خلق آثار هنری و تولید محصولات با کیفیت ایرانی به قصد جهانی شدن انجام شده است.

صبا زمانیان و ناهید عبسی نژاد هوگه را بر پایه هنر، طراحی ، رنگ شناسی و مد جاودان بنیان نهادند و با استقبال و حمایت مردم عزیز ایران شروع به رشد و با الهام گرفتن از فرهنگ غنی ایران و طبیعت محصولات خود را گسترش دادند. پس از یک سال از تجربه ی تولید کیف های زنانه، این برند محصول جدید “کفش های هوگه” را طراحی و تولید نمود.

چشم انداز برند هوگه این است که محصولات متنوع پوشاک و لایف استایل را طراحی و تولید کنند و یک برند شناخته شده ایرانی در سطح جهانی شوند. طراحان هوگه، مخاطب خود را، زنی قدرتمند، جاه طلب و دارای استایل شخصی منحصر به فرد و در عین حال توام با احساسات لطیف و ظرافت زنانه توصیف میکند، همواره او را در انتخاب رنگ ها، طرح ها و ساختن استایل خاص با توجه به شخصیت فردی خود به چالش می کشد.

امید است همان گونه که تا کنون طعم شیرین حمایت شما را چشیده ایم در مسیر جهانی شدن ما را همراهی کنید

نحوه سفارش کالا یا خدمات

ثبت سفارش از طریق دایرکت و سایت

شرایط ارسال رایگان
ارسال با پست پیشتاز در تهران و شهرستان ها رایگان است.
اطلاعات صفحه
سال ایجاد صفحه اینستاگرام
1394
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=4371

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: