فروشگاه اینترنتی ناریان

فروشگاه اینترنتی ناریان
خدمات فروشگاه
ارسال به سراسر ایران
دارای فروشگاه فیزیکی
ساخت ایران
اطلاعات تماس و موقعیت
تهران قدس بخش مرکزی، خیابان سی متری شورا، خیابان ساحل، بن بست اشکان، پلاک ۱۷، ساختمان شرکت ناریان

شرح کالا و خدمات

ناریان صاحب یکی از کامل ترین لابراتوارهای ایران است؛ که تمام تجهیزات صنعتیِ طراحی و تولید پوشاک را در اختیار دارد. خط تولید ناریان از هر نوع چرخ خیاطی موجود در این صنعت، حداقل یک دستگاه جهت نمونه دوزی راه اندازی کرده است. لابراتوار ناریان با در اختیار داشتن دانش، تخصص و تجهیزات کامل، امکان ارائه ی خدمات استایلینگ، طراحی، الگوسازی، برش و نمونه دوزی را داراست. ناریان در تلاش است تا با ایجاد فضایی استاندارد، امکان رشد نیروی کار متخصص و با انگیزه را فراهم آورد. پس از افزایش بهره وری، اشتغال زایی از دیگر وعده های اساسی برند ناریان است.

ناریان با تضمین بهترین کیفیت در برابر مناسب ترین قیمت، مبدأ بازار پوشاک ایران را تا توسعه ی برند در دیگر کشورها و تبدیل شدن به یکی از رهبران خرده فروشی صنعت مد و پوشاک در منطقه، با قدرت می پیماید.

ناریان با هدف ارتقای فرهنگ خوش پوشی ضمن حفظ وجاهت بانوی ایرانی، ارائه ی مشاوره ی تخصصی در راستای انتخاب درست محصول را از وظایف خود می داند. در واقع، تمامیت در مشتری مداری شامل همه ی شئونات ارتباط با مشتری است. ناریان علاوه بر مدیریت کیفیت کالا و تضمین ارزش خرید، خدماتی نظیر مشاوره ی استایلینگ، بسته بندی فاخر، طراحی و چیدمان فروشگاه با نگاه مشتری مداری و نه صرفاً فروش-محور نیز به مشتریان خود ارائه می کند؛ به گونه ای که مشتری را در مرکز تمام تصمیم گیری ها و تحولات قرار می دهد.

رفتار تجاری ناریان با خاستگاهی دانش بنیان در صنعت نساجی و پوشاک، منشأ اتفاق نوینی است که با تلاشی رو به توسعه، در آینده ای نزدیک، الهام بخش تمام فعالان این عرصه خواهد بود.

نحوه سفارش کالا یا خدمات

به صورت حضوری با مراجعه به شعب و سفارش از طریق سایت

اطلاعات صفحه
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=4558

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: