گالری جواهریان

گالری جواهریان
گالری جواهریان
گالری جواهریان
گالری جواهریان
گالری جواهریان
خدمات فروشگاه
جوابگویی به دایرکت
جوابگویی به کامنت
مشاوره قبل از خرید
ضمانت بازگشت وجه
ارسال به سراسر ایران
دارای فروشگاه فیزیکی
ضمانت کالا
ارسال سریع
درج قیمت در پست
اطلاعات تماس و موقعیت
البرز کرج جهانشهر، بلوار جمهوری، نبش بیژن شرقی، گالری جواهریان

شرح کالا و خدمات

فروشگاه اینترنتی گالری جواهریان، قدیمی ترین در حوزه خرید و فروش ساعت‌های اورجینال می‌باشد.
با داشتن بیش از 80 نمایندگی ساعت مچی و وارد کنندهٔ 8 برند لوکس و همینطور شرایط پرداخت ویژه همواره در کنار شمائیم تا بهترین خرید را انجام دهید.

نحوه سفارش کالا یا خدمات

سفارش از طریق وب سایت، اینستاگرام یا خرید به صورت حضوری

شرایط بازگشت وجه

شرایط استفاده از 15 روز ضمانت بازگشت محصول

* اگر کالای خریداری شده، نقص یا ایراد فنی داشته باشد.

– نقص یا ایراد فنی باید حداکثر تا 15 روز پس از دریافت کالا، به گالری جواهریان اطلاع داده شود.

– می بایست حتما کارتن و یا جعبه اصلی محصولات تا پایان 15 روز، نگهداری شود.

– استفاده از این امکان فقط در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در جعبه و یا کارتن اصلی مخصوص خود به گالری جواهریان برگردانده شود.

– اگر توضیحات و برچسب، آدرس یا موارد دیگر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، پاره یا مخدوش شوند، امکان استفاده از این سرویس (ضمانت بازگشت) را از بین خواهد برد.

– سرویس ضمانت بازگشت، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری شامل: (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه محصول و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده ناصحیح مشتری از آن (محصول) ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده ناصحیح بعد از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است می‌شود.

* اگر کالای سفارش داده شده از نظر مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت هم‌خوانی نداشته باشد.

– در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. و این روند تنها با دریافت کد رهگیری معتبر می‌باشد.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم می باشد از دور انداختن کارتن و جعبه اصلی جدا خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که محصول در کارتن اصلی خود به گالری جواهریان بازگردانده شود.

* اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و یا ظاهری، یا آسیب دیدگی داشته باشد.

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش جواهریان از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. و این روند تنها با دریافت کد رهگیری معتبر می باشد.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گالری جواهریان بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

– اگر هنوز سفارش شما ارسال نشده باشد، باید در سریع ترین زمان ممکن به واحد پیگیری سفارشات جواهریان اطلاع داده شود.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، به دلیل رعایت حقوق کلیه مصرف کنندگان عزیز و قوانین و مقررات صنفی، امکان مرجوع زدن کالا تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

* اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

– آسیب‏‏ دیدگی می بایست حداکثر طی 24 ساعت کاری بعد از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش جواهریان اطلاع داده شود. و این روند تنها با دریافت کد رهگیری معتبر می باشد.

– با توجه به بسته بندی امن و استاندارد تمامی مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل کالا بر عهده شرکت حمل و نقل است و جواهریان فقط در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای پیش رفتن سریع و آسان امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جواهریان بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، می بایست به همان صورتی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال شود.

– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، کاربر می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کرده و جهت بررسی و ارسال مجدد به جواهریان بازگردانده شود.

* محصول را چگونه ارسال کنید؟

– لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جواهریان به شدت خودداری نمایید.

– جهت ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند جعبه، ساک دستی، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– اگر توضیحات و برچسب، آدرس یا موارد دیگر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، پاره یا مخدوش شوند، امکان استفاده از این سرویس (ضمانت بازگشت) را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

– فاکتور به همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

– اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

– اگر ساکن استان البرز هستید، به منظور بازگرداندن کالا به صورت حضوری و یا جهت هماهنگی ، با گالری جواهریان تماس بگیرید.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.

هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس:

ایران، استان البرز، شهر کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری شمالی، نرسیده به نبش بیژن شرقی، ساختمان بهار کدپستی: 59865 – 31449 واحد خدمات پس از فروش ارسال کنید.

شرایط ضمانت کالا

جواهریان اورجینال بودن تمامی محصولاتش را ضمانت و تمامی آن‌ها را با گارانتی اصل و معتبر بودن عرضه می‌کند. گالری جواهریان به منظور تضمین کیفیت ارائه محصولات خود در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر رسمی و مجاز همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند اطمینان حاصل کنند که محصولات معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده اند، را از این وب سایت خریداری نمایند.

شرکت‌هایی که شرایط لازم برای واردات رسمی یا مجوز نمایندگی قانونی را ندارند امکان واردات محصول را ندارند و فعالیت آنها تحت هر شرایطی غیرقانونی محسوب می‌شود. نکته مهمتر اینکه:

کشور سازنده روی اصل بودن محصول تاثیر ندارد و این برند معتبر است که کیفیت محصول را تعیین می‏‌کند. به عنوان مثال بسیاری از محصولات موجود در بازار ایران و دیگر کشورها ساخت کشور چین هستندکه فقط به دلیل داشتن خط تولید ارزانتر است که به مرحله تولید رسیده اند و در سراسر دنیا با متریال ثابت و همان کیفیت عرضه می شود.

جواهریان و گارانتی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی و رسمی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت دارند ﻭ ﺍﺳﺎمی شان ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه بیان شده است باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند.

گارانتی‌ این نوع شرکت‌ها، جزء گارانتی های معتبر می باشد. بنابراین مشتریان می توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر تشخیص دهند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت گالری جواهریان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی و رسمی وارد کشور شده‌اند. همچنین گالری جواهریان هیچ گونه مسئولیتی در قبال نوع ارائه خدمات و گارانتی شرکت های واردکننده را ندارد.

بنابراین کلیه محصولاتی که در این پایگاه اینترنتی عرضه می‌شوند اصل هستند و به هیچ عنوان کار کرده و یا غیر اصلی در وب سایت به مرحله فروش نمی رسند.

گالری جواهریان اصل بودن تمامی محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

اطلاعات صفحه
سال ایجاد صفحه اینستاگرام
1398
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=5721

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: