فروشگاه پوشاک مردانه ورسای مد

فروشگاه پوشاک مردانه ورسای مد
خدمات فروشگاه
ارسال به سراسر ایران
دارای فروشگاه فیزیکی
ضمانت کالا
پرداخت درب منزل
ارسال سریع
درج قیمت در پست
اطلاعات تماس و موقعیت
تهران تهران جردن، نبش عاطفی غربی، برج صبا، طبقه اول

شرح کالا و خدمات

در ورسای مد می توانید انواع استایل های که دوست دارید راپیداکنید. تنوع زیاد مدل ها دست شمارا در انتخاب یک استایل خاص کاملا باز می گذارد. همچنین برای الهام گرفتن برای چینش استایل خود می توانید از نحوه ست کردن لباس توسط مدل های ما کمک بگیرید.باید بگویم تمام عکس های ما توسط تیم عکاسی ما از خود کالاهای ما عکاسی می شود.

نحوه سفارش کالا یا خدمات

‎‏‎سفارش فقط از طریق دایرکت و تلگرام و یا واتس‌اپ و سایت

شرایط ضمانت کالا

وجود ایراد در کالا

واحد کنترل کیفیت ورسای مد قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان ورسای مد باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را دریافت نمایند.

عدم تطابق کالا

در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس تعویض ۷ روزه است. در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه پرداختی به حساب مشتری واریز می‌گردد.

اطلاعات صفحه
آخرین ویرایش
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kiloinsta.com/?p=4465

فروشگاه های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: