10 نکته که قبل از خرید اکانت اینستاگرام باید بدانید

10 نکته که قبل از خرید اکانت اینستاگرام

ایجاد یک پایگاه از فالوورهای وفادار اینستاگرامی از ابتدا، نیازمند تلاشی سخت، زمان و صبر است، به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها تصمیم می‌گیرند از میانبر استفاده کنند و به سادگی پیج اینستاگرام بخرند. با این حال، قبل از انجام این کار، مطمئن شوید که از تمام خطرات و مشکلات احتمالی که ممکن است رخ دهد آگاه باشید.

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات و ساخت برند شماست. حدود 60 درصد از کاربران اینستاگرام در مورد یک محصول یا خدمات در این شبکه اجتماعی اطلاعات کسب می کنند. با توجه به این واقعیت که روزانه حداقل نیم میلیارد نفر وارد سیستم می شوند، این عدد شگفت انگیز است و این آمار مدام در حال افزایش است.

در حالی که اینستاگرام بالاترین نرخ تعامل را دارد، الگوریتم‌های جدید پیشرفت یک تجارت جدید را کمی دشوار می‌کند. بر روی پست‌ها و کاربرانی تمرکز می‌کند که مسیر تعامل خوبی دارند. این امر باعث می‌شود کسانی که هنوز شبکه فالوور خود را ایجاد نکرده‌اند، محدود شوند و در نهایت 70 درصد از پست‌های اینستاگرام مورد  توجه قرار نگیرند.

اگر فکر می‌کنید تنها راه غلبه بر این موانع خرید اکانت اینستاگرام است، ابتدا دو چیز را روشن می‌کنیم. خرید اکانت اینستاگرام برخلاف شرایط خدمات اینستاگرام است. دوم اینکه خرید اکانت اینستاگرام با خرید فالوور اینستاگرام یکی نیست. اجازه دهید توضیح دهیم.

1. اکانت اینستاگرام را با مسئولیت خود خریداری کنید

خرید اکانت اینستاگرام برخلاف شرایط خدمات شبکه اجتماعی است. در اینستاگرام، شما مجاز به خرید، فروش، یا انتقال هیچ جنبه ای از حساب کاربری خود (از جمله نام کاربری خود) یا درخواست، جمع آوری یا استفاده از اعتبارنامه ها یا نشان های کاربری دیگر کاربران نیستید.

اگر اکانت اینستاگرام بخرید، با این آگاهی بخرید که اگر تیم اینستاگرام متوجه این عمل شود یا چیز عجیبی در مورد این حساب پیدا کند، اینستاگرام می‌تواند در هر زمانی این اکانت را ببندد.

از آنجایی که این فرآیند “زیر میزی” انجام می‌شود، هیچ تضمین رسمی وجود ندارد که به دست آوردن حساب شخص دیگری به یک کلاهبرداری تبدیل نشود که این امر هزینه مالی و روانی بیشتری از به دست آوردن فالوور به صورت ارگانیک خواهد داشت.

2. خرید فالوور ≠ خرید اکانت

بیایید این گفتگو را کوتاه کنیم – فالوور نخرید. به احتمال زیاد آن‌ها واقعی نیستند و حتی اگر واقعی باشند، مردم می‌توانند تفاوت بین مشارکت پولی و واقعی را تشخیص دهند. در دراز مدت، ربات‌ها می‌توانند شما را احمق جلوه دهند و به اعتبار برند شما آسیب جدی وارد کنند.

ربات های اینستاگرام
چندین نمونه از نظرات ربات کاملاً بی ربط به پست. (منبع: Einstein Marketer)

احتمالاً وب سایت‌هایی را خواهید یافت که فالوورهای خود را با مبالغ بسیار کم می‌فروشند. بعید است که این فالوورها با پست های شما درگیر شوند، و حتی اگر این کار را انجام دهند، نظرات آنها نظرات عمومی بیهوده پر از ایموجی خواهد بود.

اگر هنوز متقاعد نشده اید، اندرو تیت از AdEspresso یک مطالعه موردی در اینستاگرام انجام داده است. او یک ماه را صرف جذب فالوور به روش قدیمی کرد. ماه بعد، او به روشی کاملاً رباتی روی آورد. در زیر نتایج را ببینید.

آزمایش ربات های اینستاگرام اندرو تیت
منبع: AdEspresso

مشکلات مربوط به خرید فالوور اینستاگرام مشابه مواردی است که در صورت تصمیم به خرید اکانت اینستاگرام ممکن است در انتظار شما باشد. اما اگر هنوز مطمئن هستید که می‌خواهید این مسیر را ادامه دهید – به چند چیز توجه کنید.

مطالب مرتبط:  از چه پیج هایی در اینستاگرام خرید کنیم؟

اگر اکانت اینستاگرام را مستقیماً از فروشنده خریداری می‌کنید

1. پس زمینه را بررسی کنید

این به این معنی است که باید مطمئن شوید شخصی که با او صحبت می‌کنید وجود دارد و صاحب حساب است. دوم، شما می‌خواهید مطمئن شوید که فالوورهای آن‌ها ربات نیستند. پست‌های آن‌ها را مرور کنید و به نظرات نگاه کنید، تشخیص اکانت‌های جعلی نباید خیلی سخت باشد. اگر می‌خواهید 100% مثبت باشید، در اینجا یک ابزار رایگان عالی وجود دارد که می‌توانید یک بررسی سریع روی حساب انجام دهید.

بررسی اکانت اینستاگرام

2. زمینه فعالیت یا تخصص را بررسی کنید

شاید نیاز به گفتن نباشد، اما باید دوباره بررسی کنید که آیا این حساب با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر. اگر می خواهید ابزارهای کاربردی خانه بفروشید، خرید اکانت مد لباس با 50 هزار فالوور فایده‌ای ندارد.

3. در مورد شرایط با جزئیات توافق کنید

وقتی تایید کردید که حساب، مالک و فالوورهای آن قانونی هستند، یک قرارداد فروش ایجاد کنید. در حالی که ما در موقعیتی نیستیم که بتوانیم مشاوره حقوقی بدهیم، متخصصان حقوقی و وب سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما در تهیه پیش‌نویس قرارداد فروش مشاوره دهند. به طور کلی، این قرارداد باید شامل موارد زیر باشد:

  • هویت طرفین
  • تاریخ قرارداد
  • شرح کالاها و یا خدمات
  • پرداخت
  • تحویل
  • مقررات متفرقه

4. از یک سرویس پرداخت قابل اعتماد استفاده کنید

ابتدا مطمئن شوید که حساب بانکی متعلق به شخصی است که با او صحبت می‌کنید. هر تلاشی برای متقاعد کردن شما برای ارسال پول از طریق شخص ثالث، دوست یا خانواده باید فوراً یک کارت قرمز بلند کند.

5. مبلغ را در چند قسط پرداخت کنید

شما هرگز نمی توانید خیلی مراقب باشید، بنابراین توصیه می شود در هنگام خرید مستقیماً با فروشنده در ارتباط باشید.

فروشنده نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از ورود به سیستم، قرار است ایمیل و رمز عبور حساب را تغییر دهید، آن را از حساب فیس بوک فروشنده جدا کرده و آن را به حساب خود متصل دهید. فقط در این صورت است که کنترل حساب اینستاگرام فروخته شده را خواهید داشت.

به خاطر داشته باشید که اگر مشکلی پیش بیاید، نمی‌توانید به اینستاگرام بروید و شکایت کنید، زیرا این کار به بسته شدن حساب شما و فروشنده ختم می‌شود. همچنین به خاطر داشته باشید که این اکانت هر لحظه ممکن است توسط اینستاگرام حذف شود.

اگر اکانت اینستاگرام را از یک سرویس واسطه خریداری می‌کنید

در حالی که واسطه‌ها قول می‌دهند که از شما در برابر کلاهبرداری‌ها و فالوورهای جعلی محافظت کنند، بسیاری از این خدمات به همان اندازه کلاهبرداری و مبهم هستند. صدها فروم با حساب‌های موجود برای فروش، از جمله دیوار معروف، با قیمت‌هایی از 50 هزار تومان تا میلیون‌ها تومان وجود دارد. به خودتان لطفی کنید و از آن‌ها بگذرید. در صورتی که برخی از پیشنهادات ممکن است قانونی باشند، هم انجمن‌ها و هم دیوار یک میدان مین کلاهبرداری هستند.

نتیجه

در نهایت، به خاطر داشته باشید که چنین خریدی ریسک دارد. حتی واقعی‌ترین و موفق‌ترین اکانت اینستاگرام هم اگر یک استراتژی بازاریابی قوی در ذهن خود نداشته باشید، نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت.

 

منبع: LeadQuizzes

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

Welcome to ۲ کیلو اینستا

نصب
×